Logo small

Apartmane per 2-6 persona me nxemje qendrore (125m2)

2 dhoma fjetjeje (27m2 und 16m2):

 • Shtrat dopio
 • SAT TV
 • Klimë
 • Ballkon I madh me tavoline dhe karrige (ana veriore)

Dhoma ndenjes dhe e ngrenijes me kuzhinë:

 • Kënd kuzhine me friz,furrë,lavaman kuzhine,mikrovalë,makine per larjen e eneve
 • Garnitura e dhomes se ushqimit me tavoline dhe 6 karrige
 • Garnitura e dhomes se ndenjes (me couch per fjetje per 2 persona)
 • Tavoline per shkrim
 • SAT TV
 • Klimë
 • Lidhje me internet falas (me Kabëll dhe Wi-Fi)
 • Dush kabinë
 • Tharëse flokësh
 • 2 tavolina per larje ne banjo
 • Banjo e dyte me lavaman
 • Ballkon I madh me tavolinë dhe karrige
 • Varëse rrobash
 • Produkte për mirëmbajtje

Ne katet 1-3 gjinden kuzhina me lavaman, mikrovele, ujengrohes dhe ene te nevojshme.


Cmimi për një natë

Shënim: Një depozitë prej 30% të çmimit total kërkohet për një konfirmim përfundimtar të rezervimit.

Për taksen turistike, regjistrimi dhe çregjistrimi kushton 1,25 Euro në ditë për një person.

Për fëmijët nga 3 deri në 7 vjet është në zbritje (pavarësisht nga sezoni) prej 50%.

 • Sezona 01.04. - 14.06.

  1-6 Persona Duke përfshirë Mëngjesin Duke përfshirë Gjysëmpansionin
  1 Person 93 € 102 €
  2 Persona 127 € 145 €
  3 Persona 156 € 183 €
  4 Persona 183 € 219 €
  5 Persona 207 € 252 €
  6 Persona 228 € 282 €
 • Sezona 15.06. - 14.09.

  1-6 Persona Duke përfshirë Mëngjesin Duke përfshirë Gjysëmpansionin
  1 Person 109 € 118 €
  2 Persona 164 € 182 €
  3 Persona 206 € 233 €
  4 Persona 244 € 280 €
  5 Persona 277 € 322 €
  6 Persona 306 € 360 €
 • Sezona 15.09. - 31.10.

  1-6 Persona Duke përfshirë Mëngjesin Duke përfshirë Gjysëmpansionin
  1 Person 93 € 102 €
  2 Persona 127 € 145 €
  3 Persona 157 € 184 €
  4 Persona 184 € 220 €
  5 Persona 207 € 252 €
  6 Persona 228 € 282 €
 • Sezona 01.11. - 31.03.

  1-6 Persona Duke përfshirë Mëngjesin Duke përfshirë Gjysëmpansionin
  1 Person 93 €
  2 Persona 127 €
  3 Persona 157 €
  4 Persona 184 €
  5 Persona 207 €
  6 Persona 228 €

Dhomat & Apartmanet

Logo Footer

Hotel Montefila

Bulevar Teuta 85360 Ulcinj / Djerane 8
montefila@web.de
Tel & Fax: +382(0)30407024 / Mobile: +382(0)69031474


 • English (en)
 • Deutsch (de)
 • Crnogorski (me)
 • Shqip (sq)